TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalność:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec

 

TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  TMZM Mielec Aktualności  TMZM Mielec Hity TMZM

VIII Spotkanie Lotniczych Pokoleń – Mielec 2018, Gala Finałowa
31.08.2018
Tegoroczne VIII SPOTKANIE  LOTNICZYCH POKOLEŃ – Mielec 2018 miało charakter jubileuszowy, odbywało się bowiem w czasie, gdy świętujemy 100-lecie niepodległości i polskiego lotnictwa oraz wyjątkową rocznicę 80-lecie przemysłu lotniczego w Mielcu, miasta w którym lotnicze tradycje są głęboko zakorzenione od ponad 80 lat.

czytaj więcej


Jantar 2018 - wczasy TMZM nad Morzem Bałtyckim
24.08.2018
Po raz kolejny Klub Turystyczno Krajoznawczy Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej zorganizował wczasy nad morzem. Od 19 do 26 sierpnia 2018 roku uczestnicy wyjazdu zachwycali się widokiem polskiego morza, zwiedzali zabytki Trójmiasta i innych ciekawych miejsc, plażowali i zażywali kąpieli w Bałtyku. Po przyjeździe i zakwaterowaniu w ośrodku wczasowym w miejscowości Jantar nastąpiło powitanie z morzem i wieczorek zapoznawczy połączony z grillem.  

czytaj więcej


W 2017 roku Władysław Szafer i Józefa Oleksiak laureatami Medali Pieczęci Zasług Obywatelskich TMZM
10.11.2017
Kapituła Odznaczenia Pieczęć Zasług Obywatelskich - Sigillum Meriti Civilis, postanowiła uhonorować w jego II edycji w 2017 roku spośród osób nieżyjących prof. Władysława Szafera, spośród osób żyjących mgr inż. Józefa Oleksiaka.

czytaj więcej


Zaduszki Mieleckie 2017 - Wspominamy tych którzy odeszli ...
03.11.2017
Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej wspólnie z Grupą Literacką „Słowo” i Klubem Środowisk Twórczych postanowiło uczcić pamięć śp. Janusza Kapuścińskiego, śp. Mieczysława Działowskiego i śp. Marię Błażków, śp. Stanisława Mityka, śp. Annę Brąglewicz oraz zmarłych związanych z TMZM, GL Słowo i KŚT.

czytaj więcej


Wczasy TMZM, Mikoszewo 19 sierpnia - 26 sierpnia 2017 r.
28.08.2017

Można by napisać sprawozdanie z wczasów na parę kartek ale po co ? Wydaje mi się że zdjęcia pokażą wszystko co zwiedziliśmy zobaczyliśmy a także w czym uczestniczyliśmy oczywiście nie wspominając o ładnej pogodzie która nam dopisała. Myślę że na pewno każdemu z nas będzie brakowało opalania się wyciszających pięknych widoków, szumu morskich fal, spacerów nad brzegiem morza i zachodów słońca.

czytaj więcej
Mielczanie gościli w Parlamencie Europejskim w Brukseli
02.12.2016

Od 27. listopada do 01. grudnia 2016 roku odbyła się wycieczka do Brukseli. Wśród uczestników wycieczki znaleźli się  Agnieszka Małek, Elżbieta Woźniak, Danuta Wicherska, Janusz Wyzina oraz Zofia Wyzina z Mielca.

Wycieczka połączona ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego zorganizowana i sfinansowana dzięki posłowi Tomaszowi Porębie, w której udział wzięli laureaci V Spotkań Lotniczych Pokoleń. Trasa wycieczki wiodła przez Polskę, Niemcy i Holandię do Brukseli.


czytaj więcej


Mielczanie w Brukseli,, wizyta w Parlamencie Europejskim
16.09.2010

14 września 2010 roku słuchacze Mieleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i członkowie Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej gościli w murach parlamentu Europejskiego w Brukseli. Trzy dni, spędzone w Belgii upłynęły grupie na intensywnym zwiedzaniu, Brukseli. W ostatnim dniu pobytu grupa zwiedziła Antwerpię.

Trasa wycieczki wiodła przez Polskę, Niemcy i Holandię do Brukseli. Przez okna autokaru mieliśmy okazję podziwiać zróżnicowane krajobrazy typowe dla państw, przez które przejeżdżaliśmy. Po całodobowej podróży, zakwaterowaliśmy się w wygodnych pokojach Maison Notre-Dame Du Chant Oiseau w Brukseli przy kościele franciszkanów. Wieczorem udaliśmy się na nocne zwiedzanie przyległych ulic.


czytaj więcej


Podobne tematy:
- Regulamin VII Konkursu Fotograficzno-Plastycznego Samolot w obiektywie i palecie barw
- Regulamin VII Konkursu Literackiego Na skrzydłach Dedala

- XV posiedzenie Zarządu TMZM kadencji 2015-2018
- 8 dniowe Wczasy nad Morzem Bałtyckim, 19 sierpnia - 26 sierpnia 2017 r.

- XII Pielgrzymka Leśników z Podkarpacia do Sanktuarium Madonny z Puszczy
- Plener artystyczny KŚT TMZM w Rozłogach
- Pojechali w XIII Rajdzie Rowerowym - Śladami Eugeniusza Szyfnera
- Warsztaty poetyckie Mieleckiej Grupy Literackiej Słowo
- XIV posiedzenie Zarządu TMZM kadencji 2015-2018 w dniu 06.04.2017
- Absolutorium dla Zarządu TMZM za 2016 rok
- Składki członkowskie TMZM na 2017 rok
- X Posiedzenie Zarządu TMZM w dniu 26.11.2016
- Projekt TMZM "PIECZĘĆ ZASŁUG OBYWATELSKICH - SIGILLUM MERITI CIVILIS"


  Copyright © 2006-2017 TMZM Mielec Wicherski MCMLXII