TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalno¶ć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Warto zobaczyć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Po pracy:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Monitoring:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Aktualno¶ci Klubu ¦rodowisk Twórczych w Mielcu
TMZM Mielec
 II plener artystyczny „Z nurtem Wisłoki” Szaferowi wczoraj i dzi¶ - Przecław
18-06-2016
18 czerwca 2016r. przy czynnym zaangażowaniu finansowym Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły, Towarzystwa Miło¶ników Ziemi Mieleckiej i Klub ¦rodowisk Twórczych z prezesem Jadwig± Klaus, przy aktywnej współpracy Stowarzyszenia „Przecławski Kr±g” z Przecławia, Urzędu Miejskiego w Przecławiu ...

 Wernisaż wystawy rzeĽby pt. Ukryte w drewnie
09-06-2016
R9 czerwca 2016 r. w Samorz±dowym O¶rodku Kultury w Chorzelowie odbył się wernisaż wystawy rzeĽby Stanisława Czarneckiego z Mielca i Kazimierza Kupca z Goleszowa, pt. „Ukryte w drewnie”.

 Zaproszenie na wernisaż wystawy "Artystyczna opowie¶ć o zimie"
06-02-2016
Zapraszamy na wernisaż wystawy "Artystyczna opowie¶ć o zimie", który odbędzie się 11 lutego o godzinie 17.00 w Samorz±dowym O¶rodku Kultury i Sportu w Chorzelowie. Zaprezentowane zostanie malarstwo, fotografia oraz haft krzyżykowy artystów współpracuj±cych z O¶rodkiem Kultury w Chorzelowie ...

 Wystawa K¦T Mielec w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie
06-01-2016
W Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie od 4 stycznia 2016 r. trwa wystawa prac artystów Klubu ¦rodowisk Twórczych z Mielca i powiatu mieleckiego. To finisaż wystawy stworzonej w ramach projektu "Z nurtem Wisłoki".

 Finał przegl±du twórczo¶ci artystycznej "Z nurtem Wisłoki" 29.11.2015r.
29-11-2015
Jury w składzie: Edward Kociański, Jan Wozowicz, Zbigniew Wicherski wyłoniło zwycięzców I edycji Przegl±d Twórczo¶ci Artystycznej Mieszkańców Powiatu Mieleckiego „Z nurtem Wisłoki”. I miejsce w dziedzinie rzeĽby: Stanisław Czarnecki za cykl rzeĽb "Na mieleckim targu", I miejsce w dziedzinie malarstwa: Maria Zapolska, II miejsce Lidia Rybak, III miejsce Andrzej Bednarz, wyróżnienie Agnieszka Małek.

 „FASCYNACJE” WYSTAWA malarstwa i rysunku MARZENY SASOR ze Złotnik
24-11-2015
Wystawa “Fascynacje” jest pierwsz± indywidualn± prezentacj± prac malarskich i rysunkowych Marzeny Sasor. Najchętniej podejmowan± przez artystkę tematyk± s± portrety oraz sceny z życia kozaczyzny.

 Wernisaż wystawy "Inspirowani Akademi± Sztuk Pięknych" w Tuszymie
30-10-2015
Swoje prace na wystawie prezentuj± mieszkaj±cy na terenie gminy Przecław członkowie K¦T TMZM tj. Maria Zapolska, Maria Kozioł, Zbigniew Maglecki, Józefa Krzak i Regina Kasprzak Adamik.

Plener malarsko–rzeĽbiarski twórców powiatu mieleckiego ”Z biegiem Wisłoki”
13-09-2015
Malarze zaopatrzeni w blejtramy zakupione ze ¶rodków pozyskanych z grantu, rozpierzchli się po parku, aby znaleĽć odpowiedni obiekt do swoich prac. Inspiracj± był dla nich sam budynek dworku oraz jego otoczenie. Maria Zapolska, Grażyna Pieróg–Kotlarz, Janina ¦mist, Agnieszka Małek, Marian Pietruszka, Halina Saj, Andrzej Bednarz, Grzegorz Cebula, Emilia Rajpold, Renata Kusiak w skupieniu nanosili na płótna wybrany skrawek krajobrazu.

W Pałacyku Oborskich wystawa „RzeĽby” twórców K¦T
01-09-2015
Prace wykonane przez : Wiesławę Weronikę Górak, Stanisława Czarneckiego, Zbigniewa Czerkiesa, Rafała Misi±ga, Mariana Pietruszkę, Tadeusza Płeszkę, Huberta Pomiankiewicza, Andrzeja Rybę i Stanisława Szęszoła dotycz± przyrody, religii, kultury ludowej, heraldyki, sytuacji z życia codziennego. 

Plan pracy K¦T TMZM Mielec w miesi±cu wrze¶niu
01-09-2015
W dniu 3.09.2015r. odbędzie się wernisaż wystawy w której zaprezentowane s± prace: Stanisława Czarneckiego, Andrzeja Ciacha, Mariana Pietruszki, Tadeusza Płeszki, Andrzeja Ryby i Rafała Misi±ga w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie. Zapraszam twórców K¦T do wzięcia udziału w wystawie „Babie lato” w Domu Pomocy Społecznej w Mielcu.

0 K¦T TMZM Mielec K¦T TMZM Mielec K¦T TMZM Mielec K¦T TMZM Mielec K¦T TMZM Mielec K¦T TMZM Mielec

 
 TMZM Mielec Reklama:
 

TMZM Mielec TMZM Mielec
 Copyright © 2006-2016 TMZM Mielec &  Wicherski MCMLXII