TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalność:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Warto zobaczyć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Po pracy:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Monitoring:
TMZM Mielec
TMZM Mielec

aktual:

TMZM Mielec

TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec
TMZM Mielec
 TMZM Mielec Aktualności TMZM w Mielcu
I Podkarpackie Pokazy Lotnicze w Mielcu
03-07-2015
Pierwszą edycję Podkarpackich Pokazów Lotniczych zaplanowano na 12 i 13 września 2015 roku. W Mielcu pojawią się między innymi słynne w kraju grupy akrobacyjne – ŻELAZNY, Biało-Czerwone Iskry czy trzyosobowa grupa Firebirds, tworzona przez Adama Labusa, Łukasza Świderskiego i Sebastiana Nowickiego.

Dotacje Powiatu Mieleckiego dla organizacji pozarządowych
30-06-2015
TMZM otrzymało dotacje w kwocie 4 000 zł na zadanie - Organizacja przeglądu twórczości kulturalnej i artystycznej mieszkańców powiatu mieleckiego pn. Przegląd Kultury Mieleckiej "Z nurtem Wisłoki".

KOMUNIKAT z trzeciego posiedzenia Zarządu TMZM
27-06-2015
Prezydium Zarządu jako organ wykonawczy Zarządu zapoznało wszystkich obecnych na posiedzeniu członków Zarządu, a także członków pozostałych organów statutowych Towarzystwa z pracami realizowanymi pomiędzy posiedzeniami Zarządu

Noc Romska nad Wisłoką
19-06-2015
Samorządowe Centrum Kultury w Mielcu i Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Wł. Szafera zapraszają na imprezę „Noc Romska nad Wisłoką”. W planie koncerty, występy taneczne i wokalne romskich zespołów (Mały Tabor, Romano Ław), degustacje potraw romskich, zabawy i atrakcje dla najmłodszych.

Magiczne miejsca Ziemi Mieleckiej, wyniki II edycji konkursu
16-06-2015
Uroczyste wręczenie nagród laureatom i uczniom wyróżnionym w II edycji konkursu „Krajobrazy mojej małej Ojczyzny” odbyło się we wtorek 16 czerwca 2015 r. w czytelni Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej - Filia w Mielcu.

Konkurs "Krajobrazy mojej małej Ojczyzny"
10-06-2015
Zapraszamy na ogłoszenie wyników II edycji konkursu pod patronatem Starosty powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły pt "Krajobrazy mojej małej Ojczyzny" oraz uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się 16 czerwca 2015r. o godz. 13.00.

Wyprawa KŚT do Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
07-06-2015
Klub Środowisk Twórczych TMZM im. Wł. Szafera w Mielcu zorganizował 7 czerwca 2015 roku wycieczkę do Krakowa. Celem wyjazdu było: zwiedzanie Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, z okazji dorocznych wystaw prac studentów...

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficzno-Plastycznego Mielec 2015 "Samolot w obiektywie i palecie barw" [Regulamin]
16-05-2015
Celem konkursu jest: pogłębienie wiedzy o historii polskiego lotnictwa, promowanie utalentowanych artystycznie osób biorących udział w konkursie. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników lotnictwa: młodzieży i osób dorosłych. Tematyka prac musi być związana z lotnictwem...

V Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego – Mielec 2015
 "Na skrzydłach Ikara" [Regulamin]

16-05-2015
Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie wyłącznie jednej pracy literackiej napisanej prozą lub wierszem, w formie wydruku komputerowego lub maszynopisu, w czterech kopiach oraz wersji elektronicznej na płycie CD.

 "Lotnicze wspomnienia moich najbliższych" - IV edycja powiatowego konkursu dla dzieci [Regulamin]
16-05-2015
Konkurs jest kierowany do uczniów klas piątych i szóstych szkół podstawowych z Mielca i powiatu mieleckiego. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest napisanie wspomnień lotniczych na podstawie relacji osób najbliższych (np. ojca, babci, wujka, sąsiada) pracujących w mieleckich zakładach lotniczych.

 Wycieczka do Teatru Bagatela w Krakowie, Plener w Skansenie w Kolbuszowej
15-05-2015
Klub Środowisk Twórczych TMZM im. Wł. Szafera w Mielcu organizuje w dniu 7 czerwca 2015 roku wycieczkę do Krakowa. W programie: Zwiedzanie Akademii Sztuk Pięknych z okazji wystaw prac końcowo rocznych z zakresu malarstwa, rzeźby, fotografii, plakatu, oraz spektakl teatralny „Boeing ,boeing-odlotowe narzeczone”

 Uroczystości Konstytucji 3 Maja 2015 roku
03-05-2015
Podczas uroczystości przed Pomnikiem Wolności odegrano hymn państwowy i po powitaniu została zaprezentowana etiuda artystyczna w wykonaniu: Grupy Teatralnej ANTRAKT, Teatru ROZMAITOŚCI oraz Grupy Teatralnej SENIOR SHOW.

 IX RAJD ROWEROWY ,,Śladami Jerzego Dębickiego’’
02-05-2015
Celem rajdu było zapoznanie młodzieży z Patronem Rajdu i oddanie czci pomordowanym Polakom za wolność Ojczyzny, a także rozpropagowanie walorów turystyczno krajoznawczych wśród młodzieży powiatu mieleckiego.

 Pismo TMZM do MON w sprawie przetargu na śmigłowce dla polskiej armii
23-04-2015
Decyzja o wyeliminowaniu mieleckich helikopterów BLACK HAWK jest pod każdym względem negatywna dla polskiego przemysłu lotniczego i zbrojeniowego.

 II edycja konkursu pt. Krajobrazy mojej małej Ojczyzny
12-04-2015
Celem konkursu jest: pokazanie i promowanie piękna Ziemi Mieleckiej,  rozwijanie wrażliwości uczniów na otaczający świat, dostrzeganie walorów otaczającej przyrody, rozwijanie aktywności plastycznej i fotograficznej.

 List otwarty TMZM do Mieszkańców Mielca i Ziemi Mieleckiej
30-03-2015
Zwracamy się z propozycją działań do wszystkich tych, którym dobro wspólne - nasza Mała Ojczyzna leży głęboko na sercu. Jesteśmy przekonani, że w tej kadencji nawiążemy wiele nowych kontaktów zarówno z przedstawicielami lokalnych samorządów, przedsiębiorcami działającymi w Mielcu i mieleckim powiecie, Mielczanami i Krajanami zamieszkałymi w innych częściach kraju oraz za granicą.

 Działalność KŚT Mielec w miesiącu marcu
05-03-2015
Klub Środowisk Twórczych otrzymał zaproszenie od Hotelu ATENA w Mielcu, do wzięcia udziału w Wystawie – Kiermaszu o tematyce Wielkanocnej, organizowanej w dniach od 21 do 22 marca 2015 roku w Hotelu Atena. Osoby tworzące stroiki, jajka, kurki, kogutki ...

 Wystawa KŚT TMZM w Chorzelowie
20-02-2015
20 lutego 2015 roku w Samorządowym Ośrodku Kultury i Sportu Gminy Mielec z siedzibą w Chorzelowie odbył się wernisaż wystawy prac plastycznych członków Klubu Środowisk Twórczych Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej.

 Zarząd TMZM w Mielcu kadencji 2015-2018
31-01-2015
Towarzystwo Miłośników Ziemi Mieleckiej im. Władysława Szafera w Mielcu ma nowy zarząd na lata 2015-2018 wybrany na Walnym Zebraniu Sprawozdawczo-Wyborczym, ukonstytuowany na pierwszym posiedzeniu dnia 31 stycznia 2015 roku. Nowym prezesem został wybrany Janusz Chojecki, wiceprezesami zostali wybrani Andrzej Talarek i Zbigniew Wicherski.

 Wystawa Pomysły w palecie barw w MCK Przecław
15-01-2015
Zapraszam do wzięcia udziału w wystawie Pomysły w palecie barw w Miejskim Centrum Kultury w Przecławiu. Zbieranie prac nowych malarskich, rzeźbiarskich, hafciarskich i małej architektury o dowolnej tematyce odbędzie się  ....

TMZM Mielec

Archiwum 2015  TMZM Mielec TMZM Mielec 2 TMZM Mielec

 
 TMZM Mielec Reklama:

TMZM Mielec TMZM Mielec
 Copyright © 2006-2016 TMZM Mielec &  Wicherski MCMLXII