TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalność:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Warto zobaczyć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Po pracy:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Monitoring:
TMZM Mielec
TMZM Mielec Komentator
TMZM Mielec Księga gości
TMZM Mielec

 

TMZM Mielec

aktual:

TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Aktualności Klubu Miłośników Lotnictwa
 Ogłoszono wyniki trzech konkursów o tematyce lotniczej
11-06-2014
Miejska Biblioteka Publiczna w Mielcu ogłosiła wyniki trzech konkursów, które łączył ten sam temat – lotnicza tradycja miasta. 11 czerwca 2014 roku w Domu Kultury uroczyście odczytano wyniki i wręczono nagrody dla laureatów konkursów: literackiego, plastyczno-fotograficznego i historyczno-reporterskiego.

 Warszawski Klub Seniorów Lotnictwa gościł w Mielcu
21-05-2014
Na zaproszenie Mieleckiego Klubu Miłośników Lotnictwa dnia 21 maja 2014 roku do Mielca przybyła 25 osobowa delegacja Warszawskiego Klubu Seniorów Lotnictwa.

 Regulamin Konkursu pt. LOTNICZE WSPOMNIENIA MOICH NAJBLIŻSZYCH 2014
02-04-2014
Konkurs literacki pod patronatem Janusza Zakręckiego Prezesa Zarządu Polskich Zakładów Lotniczych w Mielcu pt. LOTNICZE WSPOMNIENIA MOICH NAJBLIŻSZYCH 2014  Celem konkursu jest popularyzacja czytelnictwa i historii mieleckiego lotnictwa.

 Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu "Samolot w obiektywie i palecie barw"
21-03-2014
Organizatorami konkursu są: Miejska Biblioteka Publiczna Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu, Klub Miłośników Lotnictwa w Mielcu, Stowarzyszenie Sieć Porozumienia Lotniczego AVIA SPLOT Mielec i Stowarzyszenie Promocji Polskiego Lotnictwa PROMLOT w Mielcu.

 Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego "Na skrzydłach Ikara"
21-03-2014
Celem konkursu jest: popularyzacja współczesnej literatury, pogłębienie wiedzy o historii polskiego lotnictwa. Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników lotnictwa: młodzieży i osób dorosłych.

TMZM Mielec
 S-70i BLACK HAWK nad mieleckim stadionem
03-03-2014
Do sesji włączony został produkowany w Mielcu śmigłowiec S-70i Black Hawk. Był on pięknym tłem i wyjątkowym „dodatkowym zawodnikiem” dla obydwu składów Stali Mielec.

TMZM Mielec
 Świąteczne spotkanie Sympatyków Lotnictwa zrzeszonych w FOPPM
19-12-2013
19 grudnia 2013 roku na Sali Kominkowej TE QUIERO w Mielcu odbyło się Spotkanie Sympatyków Lotnictwa zrzeszonych w Forum Organizacji Pozarządowych Powiatu Mieleckiego zorganizowane przez Klub Miłośników Lotnictwa, PROMLOT i AVIA Splot.

 Przy samolocie PZL-37 Łoś stanął pamiątkowy obelisk
19-12-2013
Zarząd Spółki ufundował pamiątkowy obelisk upamiętniający zasłużonych dla mieleckiej branży lotniczej. Obelisk stanął w pobliżu modelu sylwetkowego bombowca „PZL.37 Łoś” na terenie Polskich Zakładów Lotniczych.

 50. rocznica od oblotu samolotu TS-11 Iskra
09-11-2013
8 października 2013r. w Muzeum Regionalnym Jadernówka w Mielcu odbyło się spotkanie z okazji 50 rocznicy od pierwszego oblotu samolotu TS-11 Iskra produkowanego w Mielcu przez Z. Słonowskiego.

 50. rocznica od oblotu samolotu TS-11 Iskra - zaproszenie
08-11-2013
Organizacje lotnicze Mielca zapraszają 8 listopada 2013r do Muzeum Regionalne SCK  "JADERNÓWKA" w Mielcu na spotkanie z okazji 50.rocznicy od oblotu pierwszego wyprodukowanego w Mielcu samolotu TS-11 Iskra dnia 7 listopada 1963 roku.

 II edycja konkursu „Lotnicze wspomnienia moich najbliższych”
23-10-2013
W konkursie wzięli udział uczniowie klas V i VI szkół podstawowych z Mielca i powiatu mieleckiego. Celem konkursu było nakłonienie młodych ludzi do rozmów z najbliższymi, którzy zechcieliby się podzielić swoimi wspomnieniami związanymi z pracą w mieleckich zakładach lotniczych.

 III Spotkania Lotniczych Pokoleń, Tydzień Tradycji Lotniczej dobiegł końca
23-08-2013
Koncepcja nagrody Dedal zrodziła się w organizacjach społecznych, które są organizatorami Spotkań Lotniczych Pokoleń – Klub Miłośników Lotnictwa przy TMZM, Stowarzyszenie Promocji Lotnictwa PROMLOT i Stowarzyszenie Sieć Porozumienia Lotniczego AVIA-SPLOT.

 Artyści o lotnictwie, rozstrzygnięcie konkursów lotniczych
21-08-2013
Miejska Biblioteka Publiczna i Klub Miłośników Lotnictwa działający przy Towarzystwie Miłośników Ziemi Mieleckiej przeprowadzili konkurs literacki „Na skrzydłach Ikara” oraz fotograficzno-plastyczny „Samolot w obiektywie i palecie barw”.

 Tydzień Tradycji Lotniczej w Mielcu
19-08-2013
Z okazji jubileuszu 75-lecia przemysłu lotniczego w Mielcu przygotowany został Tydzień Tradycji Lotniczej. Piknik lotniczy nie był ostatnim akcentem jubileuszu mieleckiego lotnictwa.

 Piknik lotniczy, pokaz potęgi lotniczego Mielca!
17-08-2013
Piknik Lotniczy z okazji jubileuszu 75-lecia przemysłu lotniczego w Mielcu zachwycał od pierwszej do ostatniej sekundy swojego trwania. Za nami największa impreza w Mielcu wielu ostatnich lat.

TMZM Mielec 1 TMZM Mielec 2 TMZM Mielec 3 TMZM Mielec 4 TMZM Mielec 5

 
 TMZM Mielec Reklama:TMZM Mielec TMZM Mielec
 Copyright © 2006-2015 TMZM Mielec &  Wicherski MCMLXII