TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalność:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Warto zobaczyć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Po godzinach:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  TMZM Mielec Aktualności  TMZM Mielec Wystawa Fotograficzna Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu
Na zakończenie Roku Turystycznego
27.12.2013
W dniu 27 grudnia 2013 r. w budynku Samorządowego Centrum Kultury - restauracji Te Quiero w Mielcu odbyło się podsumowanie zakończenia roku turystycznego w Mieleckim Oddziale PTTK.

W tym celu zorganizowana została coroczna dokumentalna wystawa fotograficzna opracowana i przygotowana przez Janusza Wyzinę mająca na celu pokazanie i przypomnienie wspomnień tych miejsc w których licznie uczestniczyli miłośnicy turystyki z Mielca i powiatu mieleckiego.

Zebranych gości przywitał prezes Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu Janusz Wyzina. W skrócie przybliżył zebranym jakie odbyły się w 2013 roku imprezy turystyczne organizowane przez oddział i w ramach współpracy m. in. z Towarzystwem Miłośników Ziemi Mieleckiej, Klubem Środowisk Twórczych i Związkiem Harcerstwa Polskiego Chorągiew Podkarpacka Hufiec ZHP w Mielcu. Wspomniał że mijający rok w Polskim Towarzystwie Turystyczno Krajoznawczym był rokiem ,,Przewodników turystycznych’’ a rok 2014 będzie przebiegał pod hasłem ,,Turystyka łączy pokolenia’’. Następnie omówił licznie przybyłym gościom co jest zawarte na anty ramach wystawowych prezentujących 210 zdjęć dokumentujących miejsca i uczestników uczestniczących w wycieczkach, rajdach turystycznych, rowerowych i plenerach organizowanych przez Oddział Miejski PTTK w Mielcu. Przypomniał, że w gablocie znajdującej się przed Samorządowym Centrum Kultury przez cały rok można oglądać zdjęcia z wycieczek wraz z opisem imprez oraz można zapoznać się z informacjami o organizowaniu przez oddział wycieczek turystycznych. Przedstawił również propozycje wycieczek, plenerów, rajdów i imprez turystycznych w 2014 r. na które serdecznie wszystkich zaprosił. Są też takie miłe chwile w których należy docenić za wkład pracy tych którzy wyróżniają się swoją działalnością społeczną dla naszego oddziału.

Prezes Janusz Wyzina w imieniu swoim i całego zarządu podziękował stosownymi do chwili podziękowaniami i wręczył brązową odznakę Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu panu Januszowi Kipie z firmy AGA – Video za filmowanie imprez turystyczno krajoznawczych na rzecz Oddziału , pani Teresie Wencie srebrną odznakę Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu za długoletnią pomoc przy dokumentacji fotograficznej kroniki naszego oddziału, oraz złotą odznakę Oddziału Miejskiego PTTK w Mielcu pani Ewie Błachowicz za 22 letnią pracę księgowej na rzecz oddziału.

Na zakończenie przy lampce szampana podziękował wszystkim za współpracę i życzył wszystkiego najlepszego w nadchodzącym Nowym 2014 Roku, następnie zaprosił do oglądnięcia wystawy.

Tekst: Elżbieta Woźniak
Foto: O/M PTTK Mielec


  Copyright © 2006-2013 TMZM Mielec Wicherski MCMLXII