TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec TMZM Mielec:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
 TMZM Mielec Działalność:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Warto zobaczyć:
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
  Po godzinach:
skrypty php, skrypty JS, shout TMZM Mielec
TMZM Mielec
TMZM Mielec TMZM Mielec
Pogrążeni smutkiem zawiadamiamy
14.07.2011

Pogrążeni w żalu i smutku pożegnaliśmy nieodżałowanego kolegę i przyjaciela Marka Woźniaka, długoletniego działacza Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego Oddział Mielec, członka Zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej, oraz wiceprezesa Polskiego Związku Filatelistycznego w Mielcu.

Zmarł 14 lipca 2011 roku, msza pogrzebowa odbyła się w sobotę 16 lipca 2011 roku o godz. 10 w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej na Osiedlu Smoczka. Po nabożeństwie żałobnym uroczystość pogrzebowa odbyła się na Cmentarzu Komunalnym.

Działając społecznie organizował i uczestniczył w wielu imprezach i plenerach polskich i zagranicznych. Szczególnie był zaangażowany w organizację obchodów 40-lecia oddziału PTTK w Mielcu. Wyróżniał się aktywnością w pracy PTTK i TMZM, był koleżeński, uczynny, był przykładem w pracy z młodzieżą i organizacjami społecznymi. W uznaniu zasług społecznej pracy został odznaczony najwyższymi odznaczeniami zarządu Głównego PTTK, oraz Złotą Odznaka Jubileuszowa z okazji 40-leciaTMZM.

Z wielkim smutkiem pożegnaliśmy w ostatniej drodze serdecznego przyjaciela i towarzysza wędrówek na szlakach turystycznych Polski. Nagła choroba nie pozwoliła mu odebrać ostatniego odznaczenia, czyli Złotej Honorowej Oznaki PTTK, którą podczas mszy pogrzebowej żonie zmarłego przekazał prezes PTTK Kazimierz Kiełb, łącząc się z nią w bólu po stracie męża.

Nad grobem zmarłego pożegnał prezes TMZM Jerzy Kazana
- Jako członek zarządu Towarzystwa Miłośników Ziemi Mieleckiej byłeś organizatorem wycieczek po całej Polsce, tam gdzie są nasze korzenie i rodziła się historia. Hasłem tych wycieczek i plenerów w których brali udział członkowie Klubu Środowisk Twórczych, Uniwersytetu Trzeciego Wieku było motto ” Piękna nasza polska cała, piękna i wspaniała”. Jako zadanie główne postawiłeś sobie , żeby nam jej piękno pokazać. Twoja praca społeczna pozostaje w naszych sercach i publikacjach dla potomnych. Niestety za wcześnie odszedłeś, czego wszyscy żałujemy. Spoczywaj w spokoju

Niech Ci ziemia lekką będzie, będziesz teraz wędrował po szlakach niebiańskich.
Cześć Jego pamięci.
 

Twoja ziemska wędrówka skończyła swój kres. Będziemy pamiętać o Tobie Marku. Żegnaj nasz przyjacielu.

                                                                                                             Zosia i Janusz Wyzina z rodziną


Ostatnie pożegnanie

ŚP Marku, drogi mężu, ojcze i bliski nam wszystkim kolego – przyjacielu. Zmusza nas do powiedzenia tych parę słów w dniu twego ostatniego pożegnania się z rodziną i najbliższymi, którzy licznie dzisiaj uczestniczą w twej ostatniej ziemskiej drodze. Na uznanie i szacunek ze strony bliskich pracuje się całe życie, a ty swą postawą – prostotaą i codziennym zachowaniem w pracy zawodowej i społecznej na niwie PTTK zyskałeś sobie bardzo wielu oddanych przyjaciół nie tylko dorosłych, ale i tych młodocianych, którzy czerpali od Ciebie hart ducha i codzienną witalność.

Pozostaje skryte pytanie kto zorganizuje i zabierze nas na kolejny wypad w tereny ziemi mieleckiej, w piękna Polskę, o której nie raz mówiłeś, że nie znamy swej Ojczyzny, a wybieramy się za granicę , czy najbliższych nam sąsiadów. Wiemy wszyscy, że bardzo kochałeś ludzi i swój kraj, oraz jego historię. Dlatego stukrotnie dzięki za to co robiłeś realizując swą pasję i patriotyzm do ostatniej chwili, bo w kwietniu 2011 roku jeszcze przygotowałeś spotkanie entuzjastów Ziemi Mieleckiej na 40-lecie PTTK. Filatelistyka – znaczki to kolejny twój pasjonat. Byłeś jednym z oddanych pracowników firmy Kirchoff Polska jako tłoczasz i pracownik magazynu. Będzie nam brakowało zawsze uśmiechniętego, lecz zmęczonego kolegi Marka na swym posterunku. Dziękujemy Ci za wszystko, bo szacunek dla twej osoby pozostanie i nie musimy nikogo tu z obecnych zobowiązywać do modlitwy za tobą i zapalenia znicza w miejscu wiecznego spoczynku. Żegnaj i szczere dzięki Druhu – Turysto za wszystko.

                                                                                                                   Bardzo szczere grono przyjaciół

Treść listu odczytał w kościele Krzysztof BłachowiczZOBACZ ZDJĘCIA


- Film z pogrzebu


  Copyright © 2006-2011 TMZM Mielec &  wichz MCMLXII